2018.01.14 WOŚP

Klasa IIG a na rzecz 26 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Uczniowie II a z oddziałów gimnazjalnych przeprowadzili w dniach 10-12 stycznia kiermasz oryginalnych i wyjątkowych, bo własnoręcznie przez siebie przygotowanych wypieków (babeczki, mufinki, ciasteczka, placki, paszteciki). Akcja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, dzięki temu udało się zebrać rekordową kwotę 2465,89 PLN. Pieniążki zostały przekazane do sztabu WOŚP w Pacanowie. Słowa uznania za udział w wolontariacie należą się uczniom oraz ich rodzicom. Dzięki uczniom Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Stopnicy wypieki rozchodziły się w błyskawicznym tempie. Do akcji przyłączyli się również nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi. Idea niesienia pomocy innym została spełniona w 100%. Gratuluję postawy i mam nadzieję, że w przyszłym roku padnie nowy rekord.

Mariusz Sztorc