Godło Polski

Gimnazjum im Kazimierza
Wielkiego w Stopnicy

IX Międzygminny Turniej Piłki Siatkowej

7 marca 2018 roku odbył się IX Międzygminny Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych w Busku -Zdroju. Na turniej ten zgłosiły się trzy zespoły dziewcząt z następujących szkół: SG Busko-Zdrój, Podgaje, Stopnica oraz cztery zespoły chłopców: SG Busko-Zdrój, Podgaje, Nowy Korczyn oraz Stopnica.

Rozgrywki odbywały się jednocześnie na trzech boiskach systemem „każdy z każdym”.

Najlepszą zawodniczką turnieju została uczennica naszej szkoły Adrianna Lech, która w nagrodę otrzymała statuetkę.

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:

I     Stopnica

II   Busko – Zdrój

III   Podgaje

Klasyfikacja końcowa chłopców:

I     Busko-Zdrój

II   Nowy Korczyn

III   Podgaje

IV  Stopnica

Skład reprezentacji dziewcząt:

Buryń Karolina, Jabłońska Zuzanna, Lech Adrianna, Zębala Angelika, Kubasik Julia, Grabka Natalia, Grabka Nicola, Bożek Roksana, Tomczyk Paulina, Wiśniewska Kornelia, Marzec Sylwia, Patrzałek Natalia.

Opiekun: Beata Opałka

 Skład reprezentacji chłopców:

 Pochopień Wojciech,  Kołodziej Krystian, Adamczyk Hubert, Kowalik Kacper, Kubasik Kacper, Bednarski Bartosz, Godosz Wiktor, Pyszka Michał, Durma Kamil, Warchulski Krzysztof, Grzyb Damian, Gołębiewski Błażej.

Opiekun: Mariusz Sztorc

Możliwość komentowania jest wyłączona.