Godło Polski

Gimnazjum im Kazimierza
Wielkiego w Stopnicy

Wild West Theatre – teatr anglojęzyczny

Zobacz więcej!

23 marca 2018 roku po raz drugi gościliśmy w naszej szkole grupę aktorów z Wild West Theatre z Krakowa. Artyści zaprezentowali nowy anglojęzyczny spektakl pt.„The Doublecross Dance”. To pouczające przedstawienie o skutkach  umieszczania  filmików w internecie uczniowie klas VII oraz II i III gimnazjum obejrzeli z dużym zainteresowaniem. Komunikatywny przekaz, świetna gra aktorów przyczyniły się do pozytywnego odbioru spektaklu. Uczniowie mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności językowych w zakresie rozumienia tekstu mówionego, słuchania oraz mówienia. Po zakończonym przedstawieniu odbyło się  krótkie spotkanie i rozmowa z aktorami.

Możliwość komentowania jest wyłączona.